לוגו חדש לאתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות

טיסות לרודוס

עזרה בתכנון מסלול טיול ליוון? השאירו פרטים 👇

טיסות לרודוס? מחפשים טיסה זולה לרודוס? רוצים לעשות השוואות מחירי טיסות לואו קוסט רודוס יוון? יש לנו את כל הדילים לרודוס למטיילים ישראלים!

רודוס הוא אחד מאיי יוון אשר נמצאים בים האגאי, והוא למעשה האי המזרחי ביותר שבין האיים. רודוס, אשר מכונה "אי השמש" הוא האי הגדול ביותר מבין קבוצת איים זו ובין התיירותיים ביותר שכן זהו אי שטוף שמש כמעט עשרה חודשים בשנה. האי הוא המרכזי ביותר ומושך איליו תיירים רבים מכל קצוות העולם ובפרט מישראל. עיקר הפרנסה של תושבי האי מקורה מתיירות על כן כל המתקנים אשר משרתים את התיירים השונים מותאמים היטב לאירוח מושלם כך שתוכלו למצוא על האי מגוון רחב של מלונות בדרגות יוקרה שונות, מקומות בילוי וכך גם אתרים תיירותיים שונים, ביניהם את אחד משבעת פלאי תבל- הקולוסוס.הדרכים להגיע לאי רודוס הן באמצעות טיסות לרודוס או באמצעות הפלגות אשר יוצאות בדרך כלל מנמל חיפה.

אירוח ברודוס

טיסות לרודוס הן טיסות קצרות ודי זולות באופן יחסי עבור טיסות לחו"ל ליעדים אחרים. חברות התעופה אשר מוציאות טיסות לרודוס הן חברות כמו סאן דור, אל- על, ארקיע ונוספות והן יוצאות בתדירות די גבוהה, במיוחד בתקופת הקיץ ובעונות המעבר. מבחינת אפשרויות הטיסה עומדות בפניכם אפשרויות של טיסה ישירה לרודוס או טיסת צ'רטר לרודוס. לגבי טיסות הצ'רטר כדאי לציין שבתוקפת השיא של התיירות שהיא בחודשי הקיץ, תוכלו לקבל מבחר רחב למדיי של הצעות עבור טיסות צ'רטר כאשר הסיכוי שלכם למצוא טיסות לרודוס במחיר מוזל באמצעות טיסת שכר הוא גבוה הרבה יותר, יחד עם זאת, חשוב לזכור שכאשר אתם מזמינים טיסות לרודוס באמצעות צ'רטר אתם עלולים להיתקל בבעיות אשר כרוכות בטיסה בסבירות גבוהה יותר.אפשרות מצוינת לחופשה במחיר סביר ברודוס היא באמצעות דילים לרודוס, כאשר במסגרת הדילים תקבלו לרב כרטיסי טיסה כמו גם לינה באחד מבתי המלון הרבים אשר נמצאים באי. כדאי לציין שמבחר בתי המלון הוא גדול למדיי, כאשר בין בתי המלון תוכלו למצוא קלאבים בהם הכול כלול, בתי מלון מפוארים של 5 כוכבים וכך גם בתי מלון זולים יותר של 4 או 3 כוכבים. לתיירים הצעירים יותר פתוחות אפשרויות של אכסניות ומבחר די גדול של מלונות דירות.בעת חיפוש אחר דילים לרודוס, הקפידו לבדוק את כל המידע הרלוונטי אודות טיסות לרודוס, כך שתוכלו להתאים לעצמכם את הטיסה הנוחה ביותר. כמו כן, עלות הדיל תקבע בהתאם לפרק הזמן בו תרצו לשהות ולרמת היוקרה של בית המלון, על כן, הקפידו לבצע חיפוש ממוקד בהתאם לגודל התקציב שלכם.בעת חיפוש אחר טיסות זולות לרודוס או דילים לרודוס תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט על מנת למצוא את כל האפשרויות אשר עומדות לפניכם, כמו כן, לצורך ביצוע השוואת מחיר בין חברות התעופה ובתי המלון השונים. כמובן שרכישת דיל תוזיל לכם עלויות בדרך כלל ותצא משתלמת יותר מרכישה של כרטיסי טיסה ולינה בבית מלון בנפרד.
דילוג לתוכן