מלונות בקורפו

מלונות בקורפו משתרעים ברובם לאורך חופי האי השלווים. אותם חופים של חול רך ולבן, אשר נושקים למי ים התיכון התכולים, יהפכו כל חופשה משפחתית בנאלית, לחוויה קסומה של ממש. האי עצמו, ירוק ופורח במשך כל השנה, גבעותיו שזורות עצי זית, תאנה ורימון. הצמחייה העשירה המאפיינת את האי הינה בזכות גשמים מרובים באזור במהלך יתר עונות השנה. אולי אותן סופות, רוחות וגשמים, הם אשר העניקו השראה לשייקספיר אשר כתב את המחזה "הסערה" בהתבססו על אי זה. מזג האוויר הבוגדני הינו בעצם עקב האכילס של התיירות במקום.

בעיקר בחודשי הקיץ, יוני ועד ספטמבר, כאשר האי קם לתחייה לאחר שינת החורף הארוכה, עטוי שדות ירוקים, שמש חמימה, ים צלול ואטרקציות תיירותיות רבות, מלונות בקורפו זוכים להתמלא עד אפס מקום.

בקיץ בתי מלון בקורפו זוכים להתמלא עד אפס מקום ולכן צריך להזמין מלונות ולינה בקורפו מראש במיוחד עם ילדים.

ארמונות וחול, ויש גם מה לאכול

בין השאר, מלונות בקורפו, הגדולים שביניהם, אשר ממוקמים מחוץ לעיר עצמה, לאורך החופים מציעים למבקרים גם מגרשי טניס וגולף, פעילויות ים כגון צלילה, סקי מים או רכיבה רומנטית על סוסים אשר על החוף. מעבר להנאות הנופש הידועות, מומלץ שלא לפספס את הפן ההיסטורי העשיר שמציע האי, שכן קורפו רווי פנינים מיתולוגיות, ארכיטקטורה משובחת, מוזיאונים וכנסיות אשר הפכו את האי לאזור תיירותי אהוב אף על אושיות המלוכה היוונית וסלבריטאים שונים.

כדאי לבקר בארמון אכיליון המרהיב ביופיו, אשר נבנה לכבוד קיסרית אוסטריה, אליזבת, ושמשה כבית קיץ ב- 1890. מעל העיר המרכזית קרקירה אשר בקורפו מתנשאת בהדרה מצודה מן המאה ה-16, תחתיה העיר הקולחת משובצת מנזרים, אחוזות ופינות חמד נסתרות. שם גם ניתן למצוא מסעדות מקומיות אשר מגישות מאכלים מסורתיים כגון סופלקי או סופריטו, תבשיל בשר וגזר מיוחד וגם משקה תפוזים סינים הקרוי קומקוואט. אם חוש ההתמצאות אינו הצד החזק שלכם, מלונות בקורפו מציעים לרוב סיורים מודרכים הן בבוקר והן בערב.

וילות להשכרה בקורפו

אם הנכם מתכננים טיול משפחות או משפחה מורחבת ותזדקקו למספר חדרים ותגלו כי מלונות בקורפו יקרים או לא תואמים לצרכיכם, ישנה האפשרות לשכור וילה באי. המפוארות שבהן מתהדרות בבריכה צמודה, ובחלקן אף ניתן לשכור שירותי ניקיון, אך שימו לב, אמנם השמיים יכולים לחכות, אבל וילות להשכרה בקורפו – לא.

במהלך החודשים החמים, הלא הם יולי- אוגוסט, הוילות באי נחטפות כלחמניות חמות. בין אם מדובר בוילות ובין אם אלו מלונות בקורפו, אין ספק שתיהנו מנופש בלתי נשכח.