מלונות בפארוס

מחפש מלון בפארוס? כדאי לקרוא

מלונות בפארוס הם התשובה בשבילכם, אם אתם מחפשים את החופשה שתשלב שלווה מוחלטת עם מגוון אטרקציות. תיירים רבים מרבים להפליג בשבח יופיים של איי יוון, ולא בכדי. אחד מאותם איים, האי פארוס, ממוקם במרכז הציקלדיים היווניים, ונחשב לאחד היפים והתיירותיים ביוון.

בפארוס תמצאו שילוב של מסורת, חופים מרהיבים, ארכיטקטורה מקומית מרתקת ומזג אוויר מושך וחמים. זאת ועוד, ברחבי האי פזורים כפרים קטנים וציוריים, שאת כולם אפשר להקיף בקצת פחות משעתיים של נסיעה רגועה ומהנה. חופי האי עתירי מפרצונים מרהיבים, מה שמוסיף להם נופך פסטורלי והופך אותם ליעד אטרקטיבי במיוחד עבור גולשי רוח וקייט סרפינג.

כל היופי הזה הופך באחת, בחודשי הקיץ, לערב רב תיירותי. בזה אחר זה יורדים התיירים ממעבורות שמגיעות לעיר הנמל המרכזית באי, פאריקיה, פורקות נוסעים ב"סרט נע" ומעמיסות את אלה שעוזבים. נמל נוסף, לא פחות יפה במראהו אם כי קטן יותר, פועל בעיר הציורית נאוסה שבאי. לא בכדי בחודשים אלו מלונות בפארוס מלאים עד אפס מקום. המלונות בפארוס מחזיקים באופי תיירותי אמנם, אך עדיין נותר טבוע בהם הלך הרוח היווני. מלונות בפארוס משמשים בדרך כלל כנקודת מוצא ליציאה טיולים בתוך האי. ואגב, למי שחושש, מלונות בפארוס ואמצעי לינה אחרים לא חסרים, גם בעונה החמה.

מלונות בפארוס – חדרים אירוח, וילות ובתי מלון

שירותי הלינה במקום מגוונים. וילות להשכרה בפארוס הן אפשרות אחת, השנייה (והמקובלת יותר) היא בית מלון. מלונות בפארוס מציעים את שירותיהם הן בפאריקיה והן בנאוסה, וגם בעיירה פארקידה ובחלק גדול מהכפרים הסובבים את האי. וילות להשכרה בפארוס אפשר למצוא בעיקר בנאוסה, שמציעה מקומות לינה רבים ומגוונים ברמות יוקרה שונות. וילות מפנקות עם בריכה פרטית לבעלי האמצעים, או חדרי השכרה פשוטים – הכול בהתאם לתקציב. יתרונם האפשרי של הבתים הפשוטים, על פני מלונות בפארוס, הוא בחוויה האותנטית של התרבות והמסורת היוונית, ומגורים במבנים בעלי סגנון אדריכלי יווני. בתים בקרבת מטעי זיתים אינם חיזיון נדיר אף הם, בכפרים שסביב האי.