מלונות במיקונוס

מלונות במיקונוס הם מלונות מבוקשים ביותר בכל עונת קיץ על ידי המוני תיירים מרחבי העולם. הסיבות לכך לא מעטות. האי מיקונוס (MYKONOS) נחשב לאחת החוליות היפות והקסומות בשרשרת האיים הקיקלדיים, יוון. האי הזעיר בגודלו מאכלס תושבים מסבירים פנים והיסטוריה עשירה.

מיקומו במרחק של 95 מיילים מפיראוס, והגישה אליו דרך הים בלבד, מאפשרת להגיע אליו באמצעות סירה בהפלגה הנמשכת חמש שעות. אופציה אחרת היא לשכור את שירותיה של סירה מהירה, ולקצר את זמן ההגעה. ניתן להגיע לאי גם מנמל ראפינה, צפונית לאתונה.

דילים למיקונוס והזמנת מלונות במיקונוס ביולי ואוגוסט, הולמים את הפתגם "יפה שעה אחת קודם". בשל הביקוש הרב לאי המבודד, מתוגברים בתקופה זו של השנה הקווים הימיים לאי. מרבית התיירים עושים זאת בקו פיראוס-סירוס-טינוס-מיקונוס, אחרים בוחרים לעצמם מסלולים אחרים. למי שיש זמן וסבלנות, מוזמן לעלות על ספינה שיוצאת מסלוניקי, אולם זמן ההגעה למיקונוס ממושך. למי שאין סבלנות ויש כסף, יכול להגיע לאי בטיסה בת כחצי שעה משדה התעופה באתונה.

מלונות במיקונוס – החודשים החמים..

חודש ספטמבר הוא האידיאלי להזמנת מלונות במיקונוס, לרבות וילות להשכרה במיקונוס. כאשר מספר התיירים באי פוחת, הצפיפות יורדת ומזג האוויר עדיין חם אבל לא בלתי נסבל, הנופש נראה הרבה יותר טוב. חודשים מומלצים נוספים הם מאי ויוני, מאותן הסיבות בדיוק. ביולי ואוגוסט, מלונות במיקונוס נמצאים כמעט בתפוסה מלאה. מלונות במיקונוס התאימו את עצמם, בשנים האחרונות, גם לקהלי יעד בעלי גוון ייחודי דוגמת קהילת הגייז. הומואים רבים "תפסו פיקוד" על חיי הלילה הסוערים באי, ויש מי שסבור כי במיקונוס רוחשת סצנת הלילה הפרועה ביותר ביוון. האי היה במקורו אי ציורי ומסורתי, שעבר מסחור בעקבות גלי התיירות הגואים בו. אם החלטתם לוותר על מלונות במיקונוס, מכל סיבה, ואתם מבקשים לשכור חדר שאינו במלון (בתוך וילות להשכרה למשל), שימו לב על מה אתם משלמים מאחר ולא כל החדרים להשכרה המוצעים באי הם ברמה נאותה ללינה.

בתי מלון במיקונוס – לחופשה מושלמת

התייר הממוצע לא יתקשה למצוא מלונות במיקונוס בהם ניתן להעביר חופשה אידיאלית. במרבית המלונות באי רמת האירוח עומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים. באלו מבינהם המובילים את רשימת האיכות תוכלו למצוא נוף לים, בריכות גדולות, חופים פרטיים, סאונות וחדרי כושר. במרבית במלונות הללו תוכלו גם למצוא מסעדות של מיטב המטבחים בעולם. המחירים של שהות בבתי מלון מהסוג הזה הם באופן טבעי מחירים די גבוהים. כמובן שישנם מלונות במיקונוס שמציעים אירוח זול יותר, אך חשוב להדגיש כי גם במלונות אלו רמת האירוח היא גבוהה וניתן לקבל בהם את כל התנאים ליצירת חופשה בלתי נשכחת