טיסות לאתונה

השוואת מחירי טיסות לואו קוסט הוא דבר שבשגרה אצל ישראלים שמחפשים טיסות זולות לאתונה. אל תזמינו לפני שתעשו השוואה של מחירי טיסות של חברות התעופה השונות לקבלת מחירים זולים ונוחים בתאריכי החופשה שלכם!

הזמנת כרטיסי טיסה לאתונה

יוון היא אתר נופש פופולארי ביותר בקרב הנופשים הישראלים, ניתן אף להסתכן ולומר שהיא פופולארית יותר אפילו מאילת, כאשר אחד המקומות המעניינים ביותר להגיע אליהם ביוון זו אתונה. אתונה היא עיר מדהימה, עם מיצג ארכיטקטוני מרהיב והמון אתרים ארכיאולוגים, עם תרבות והיסטוריה עשירה ביותר ובעלת מטבח ים-תיכוני מיוחד במינו. טיסות לאתונה יעניקו לכם הזדמנות מדהימה ליהנות מהחוויה האוריינטלית האולטימטיבית, ולבלות חופשה מהנה ומפנקת במיוחד, כאשר אתונה יכולה להיות מרכז הטיול שלכם, או חלק ממנו, שכן מרביתן של טיסות ליוון נוחתות באתונה.

אלפתריוס ונילוס זהו שדה התעופה בו נוחתות טיסות לאתונה, והוא ממוקם ממש סמוך לעיר, כאשר עומדים לרשותו של הציבור הרחב מגוון אמצעים נוחים ביותר להגיע אל העיר עצמה, הן בעזרת התחבורה הציבורית, והן באופן עצמאי עם רכב שכור.

גם אם אתונה היא אינה היעד שלכם, במקרה בו טיסות לחו"ל דרך אתונה מביאות אתכם רק לאמצע הדרך ואתם בדרככם ליעדים אחרים, נסו להישאר לפחות יום אחד באתונה ולנצל את היום הזה לטיול וביקור בעיר הכה מיוחדת הזו.

אתונה מברכת את מבקריה ומציעה להם מגוון רחב של אטרקציות שונות, החל משווקים, ועד לטברנות עם אוכל מצוין ומשקאות האניס האהובים כל כך ביוון.

טיסות מוזלות לאתונה (לואו קוסט) – השוואת מחירי טיסות לואו קוסט

טיסות זולות לאתונה ניתן למצוא במחירים זולים במיוחד בתקופות שלא בעונה, כאשר מזג האוויר עדיין מאוד נח, אך רמת הביקוש יורדת, ובכך גם יורדים מחירי כרטיסי הטיסה, כמו גם מחרי החד'רים בבתי המלון.

בימות אמצע השבוע יעלו בפניכם גם הם רשימה של טיסות מוזלות לאתונה, שכן דילים של סוף שבוע יקרים יותר בדרך כלל.

כמובן שהשיטה הטובה ביותר למציאת טיסות לאתונה במחירים נמוכים היא באמצעות דילים של דקה 90. טיסות לאתונה יוצאות באופן די תדיר, ומטבע הדברים ישנם גם הרבה ביטולים של הרגע האחרון, כך שבמידה ותעשו חיפוש מעמיק סביר מאוד להניח שתוכלו למצוא כרטיסי טיסה במחירים משתלמים במיוחד. חשוב לזכור שבמקרה זה אתם לוקחים סיכון שלא תהיה טיסה ביעד אותו אתם רוצים, יחד עם זאת, מדובר בדרך מצוינת למהירי החלטה וספונטניים לחסוך בהוצאות באופן מורגש למדי.