השכרת אופנועים ביוון

השכרת אופנועים & קטנועים ביוון

מה צריך לדעת על השכרת אופנוע או קטנוע ביוון? מה הדרישה של ממשלת יוון לגבי נסיעה בקטנועים או אופנועים? רוצים להשכיר אופנוע או קטנוע ביוון? יש דברים שחשוב לדעת!

יוון היא ללא ספק יעד תיירותי שופע ומעניין לנופשים, אך אם אתם מעוניינים להוציא את המקסימום מהטיול שלכם כדאי לכם לחשוב על השכרת קטנוע או אופנוע. הנה כמה טיפים שימושיים, להדפיס ולשמור!

  1. רישיון בין לאומי – כדאי להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי למנוע אי נעימויות. צריך לקפוץ לסניף הדואר הקרוב או לסניף ממסי. הוא עולה 29 שקלים ותקף ל175 מדינות בעולם. כמובן שצריך רישיון נהיגה ישראלי בתוקף.
  2. ביטוח – אל תתקמצנו על ביטוח מלא לאופנוע, בדרך כלל זו תוספת מזערית של כמה אירו ליום ויכול למנוע אי נעימות רצינית במקרה של תאונה או נזק.
  3. קסדה – הנושא הזה חשוב במיוחד כי מדובר בבטיחות שלכם, אף אחד לא היה רוצה לסיים טיול מהנה בבית חולים ולכן רצוי, מומלץ, כדאי וחייבים אתם לחבוש קסדה לאופנוע בזמן הנהיגה, על אחת כמה וכמה אם אתם מרכיבים – שניכם צריכים קסדות. אם אתם יודעים מראש שאתם הולכים להשכיר אופנוע בוודאות, כדאי להצטייד במספר אביזרים לאופנועים מהבית שעלול להיות קצת קשה למצוא ביוון, מומלץ ללבוש מעיל לאופנוע וכפפות לפחות בנוסף לקסדה.
  4. איפה מזמינים? תלוי באיזה אי אתם, ברודוס לדוגמא תוכלו להשכיר אופנוע כמעט בכל מקום, במלון או במקומות ההשכרה הרבים הנמצאים ברחבי האי. בכריתים תוכלו להשכיר אופנוע און ליין דרך חברה אחרת לכן חשוב לדעת איפה תהיו.

ישנם אין ספור טיולים שניתן לעשות עם אופנוע ביוון, החל מטיולים לאורך החוף וכלה בנסיעה עירונית מהירה ממקום למקום.